piątek, 15 lipca 2011

Wymarzony ślub...

Wraz z przyjściem ciepłych miesięcy na blogach oraz na forach internetowych bardzo często poruszany jest temat ślubów :) Piękne i tradycyjne ceremonie zaślubin mogliśmy ostatnio ogladać w telewizji takich par jak  Kate Middleton i Księcia Williama, ślub księcia Alberta i Charlene Wittstock czy nawet ślub Kate Moss i Jamiego Hinca.
No właśnie Ślub jaki powinien być? Tradycyjny czy może z automatu ? .Ostatnio znalazłam bardzo ciekawy artykuł pt."Maszyna udzielająca ślubu":

 Zamiast sakramentalnego „tak” wystarczy jedynie przycisnąć odpowiedni guzik. Tak działa pomysłowy automat - AutoWed, który za odpowiednią opłatą i w ekspresowym tempie udzieli ślubu.
Pewna brytyjska firma stworzyła nietypowe uliczne automaty, w których za jedynego funta można… wziąć ślub. Maszyna o nazwie AutoWed rozpoczyna procedurę ślubną, odtwarzając specjalną wersję Marsza Weselnego, a następnie prosi klienta o wybranie typu związku – od małżeństw homo- i heteroseksualnych po przyjaźń na całe życie.
Następnym krokiem jest zatwierdzenie wyrecytowanej przez automat przysięgi klawiszem „Przysięgam” albo anulowanie procedury przy pomocy klawisza „Ucieczka”. Na końcu nowożeńcy dostają certyfikat i dwie plastikowe obrączki ślubne oraz – na wszelki wypadek – kupon oferujący 10% zniżki na AutoRozwód.(onet.pl).

Bardzo ciekawe rozwiązanie :) Podzielcie się z nami waszą opinia na ten temat tradycja czy nowoczesność ??

Przydatne linki:
AGENCJA ŚLUBNA "DECOR AMOR"


FOTOGRAFIA ŚLUBNA:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz